לתרומה
חפש
סרטן השד
חודש המודעות

מיצב אומנותי של עץ חזיות חברתי

עוד בנושא

בכיכר הבימה בתל אביב, הוקם מיצב אומנותי של עץ חזיות חברתי לרגל חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד. כל חזייה מתוך 434 החזיות שנתלו על העץ מייצגת אישה אחת המאובחנת בסרטן השד בכל חודש בישראל. המיצב הוקם בזכות יוזמתה של נעמה עונה בשיתוף דורית ניצני ובסיוע מתנדבות רבות שתרמו לאגודה למלחמה בסרטן, חזיות משומשות. מיצבים דומים של חזיות נערכו ברחבי העולם במטרה להזכיר לציבור הנשים שגילוי מוקדם מציל חיים.

 

מיצב חזיות

 

האגודה למלחמה בסרטן מזמינה את הציבור להצטלם עם העץ ולהעלות את התמונה לרשתות החברתיות במטרה להגביר את המודעות לקידום המאבק בסרטן השד.

המיצב הוקם על עץ השקמה שבכיכר הבימה בסיוע עיריית תל אביב-יפו,צוות אגף שיפור פני העיר, חיים גבריאל, שלומי גוזלן, אורן חנניה, צוות לשכת הדובר, שרון מילר, מאיר דרור מחברת אופק ומתנדבי האגודה למלחמה בסרטן.

 

האגודה למלחמה בסרטן מקדמת את המאבק בסרטן השד בכל החזיתות, קידום המחקר, דרכי המניעה, שיפור דרכי הטיפול והשיקום של החולות והמחלימות.

גם גברים עלולים במקרים נדירים לחלות בסרטן השד. מדי שנה מאובחנים כ-50 גברים כחולים, מרביתם מעל גיל 60. ישנם גברים שהם בעלי סיכון גבוה מהממוצע לחלות, במיוחד אלו שבני משפחתם הקרובים, גברים או נשים חלו בסרטן סרטן השחלות או בסרטן המעי הגס. 

לחצו כאן למידע על גילוי מוקדם של סרטן השד או התקשרו למוקד הטלמידע של האגודה למלחמה בסרטן המאויש 24 שעות ביממה לטלפון 1800-599-995 לתמיכה לנשים המתמודדות עם סרטן השד התקשרו  ליד להחלמה  1800-36-07-07.

 

צילום: איציק רובין.