לתרומה
חפש
ימי עיון, אירועים ופרוייקטים
אירועים

אייזיק כץ יוצא למסע אקסטרימי של 480 ק"מ ב - 7 ענפי ספורט

עוד בנושא

תכירו את אייזיק כץ, בן  ה - 45 נשוי ואב לשלושה ילדים, גר בקרית חיים, עובד ברכבת ישראל, שהיה מעשן קבוע ואהב את הים. לפני שלוש שנים הוא כמעט מת מסיגריות כשנקלע ללב ים עם גלשן באפיסת כוחות.

 

עוד באותו יום כשפגש את הרופא הבין שהוא צריך לבחור בין חיים בריאים לבין הסיגריות והחליט להפסיק לעשן ולאמץ אורח חיים בריא. אייזיק כץ הפך לאדם נחוש ואמיץ העוסק בספורט באופן קבוע ובמטרה לעודד את הצבור להפסיק גם, הוא מתכוון להיות האדם הראשון שיצא למסע של 480 ק"מ ב -  7 ענפי ספורט,  ממטולה עד אילת ולגייס תרומות לאגודה למלחמה בסרטן.

 

ענפי הספורט הם, אופניים, ריצה, שחייה, רולר בליידס, סקייטבורד, סאפ וסרף סקי.

אייזיק כץ מספר: "בשלוש שנים האחרונות, חיי השתנו. מאדם המעשן באופן קבוע עם מודעות מאוד נמוכה לבריאות וספורט לאדם שאינו מעשן, עוסק בספורט במרבית שעות היום ומחדיר מוטיבציה באנשים רבים שיסחפו יחד איתי לעולמות הספורט, אורח החיים הבריא והתזונה הנכונה". המסע יוצא לדרך הודות לתרומתם של רוזן ומינץ כל שלל המותגים שלהם (סאפ, קיאק, אופניים, ציוד רכיבה וציוד מקצועי נוסף), פנקייר על ביגוד הרכיבה, בילבונג ישראל על ביגוד הגלישה, INOV8 על נעלי הריצה, מלון ישרוטל ספורט קלאב אילת על האירוח בסוף האתגר, HIGH5 על התזונה המקצועית, קוק אינטרנשיונל (יבואן קארבר, טריפל 8, מגנים וקסדות) על הסקייטבורד והציוד הנלווה, שורש על מערכות השתייה הייחודיות, סנדלים ועוד, חברת גולדפיש ספורט - יוזמת ומפיקת מרוצים ואירועי ספורט המוניים שאמונה על ניהול והפקת הפרויקט וצוות המתנדבים המסייעים להגשמת החלום.

 

 

לקראת המסע שיצא לדרך ב - 19 באוקטובר 2016 וימשך יומיים הוא קם בכל יום לפנות בוקר, מתאמן כ - 6 שעות ביום פיזית ונפשית בשנה האחרונה על מגוון ענפי הספורט לקראת אתגר "חוצה ישראל - 7 האתגרים" ואף פתח קמפיין גיוס תרומות והצטרפות לאתגר בהדסטרט.

 

לחצו כאן לתרומה ולהצטרפות לאתגר בהדסטרט

 

המסע של אייזיק יוצא לפועל באדיבות רוזן ומינץ (סאפ, קיאק, אופניים, ציוד רכיבה וציוד מקצועי נוסף), פנקייר, ביגוד הרכיבה, בילבונג ישראל על ביגוד הגלישה, INOV8 על נעלי הריצה, מלון ישרוטל ספורט קלאב אילת המעניקים אירוח בסוף האתגר, HIGH5 על התזונה המקצועית, קוק אינטרנשיונל (יבואן קארבר, טריפל 8, מגנים וקסדות) על הסקייטבורד והציוד הנלווה, שורש על מערכות השתייה הייחודיות, סנדלים ועוד, חברת גולדפיש ספורט - יוזמת ומפיקת מרוצים ואירועי ספורט המוניים שאמונה על ניהול והפקת הפרויקט וולצוות המתנדבים המסייע לאייזיק בהגשמת החלום.

אייזיק כץ

אייזיק כץ