לתרומה
חפש
ימי עיון, אירועים ופרוייקטים
אירועים

אירוע התרמה מוסיקלי בקריית ביאליק

עוד בנושא

ב- 28.12.14 התקיים במתנ"ס אשכול פיס בקריית ביאליק אירוע מוזיקלי מרשים ומרגש שכל הכנסותיו קודש לאגודה למלחמה בסרטן.

 

במבואה הוצגה תערוכת ציורים פרי יצירתם של המחלימים בהדרכתה של המורה רות לונדיסקי, בהובלתה וארגונה של מיכל רייכלר, מתנדבת חדשה בסניף.

תערוכת ציורים

כיבדו אותנו בנוכחותם: מר עזרא חכם ,מנכ"ל העירייה, מר משה לוזון, מנכ"ל רשת המתנ"סים קריית ביאליק, מר יונתן קרני מנהל סניפי האגודה למלחמה בסרטן הגיע לברך בשם מנהלת סניפי מחוז הצפון עליזה שולצר ויושבי ראש ורכזים מסניפי הקריות שכיבדו בנוכחותם את האירוע החשוב.

 

מר סמי בניסטי, רכז המתנדבים העירוני ויו"ר סניף קרית ביאליק של האגודה למלחמה בסרטן בירך את הבאים ואמר:

"בשבוע שעבר ציינו את חג החנוכה, אחד מסמליו, המלווה אותנו, מתנדבי הסניף כל השנה, הוא סמל האור. כפי שמוסיפים בכל יום נר נוסף לחנוכייה ועוצמת האור גדלה, כך אנו משתדלים במעשינו לחפש ולמצוא את האור בחיים, להאיר, לשמח, לחזק, להעצים ולאהוב. 

ערב זה הינו חלק מעשייתנו ותרומתנו למאבק במלחמה בסרטן.

הסניף שלנו הוקם לפני חמש שנים והוא פועל על בסיס התנדבותי ואני מבקש להודות למתנדבים היקרים שלנו המבצעים את עבודתם באהבה רבה ובראשם למירי קלמפנר רכזת הסניף, לרכזים ולמתנדבים."

 

מר עזרא חכם ברך בשם ראש העיר ועמד על חשיבות האירוע והודה למתנדבים ולכל מי שנרתם לאירוע.

 

גם משה לוזון הודה לסמי בניסטי למירי קלמפנר ולמתנדבי הסניף על התרומה הגדולה שהם תורמים והוסיף" אם אני בתרומה הצנועה שלי הצלתי נפש אחת כאילו הצלתי עולם ומלואו."

 

במהלך האירוע הוקרן סרט, שהוכן ע"י מיכה פרלמוטר, רכז הטלוויזיה הקהילתית בקריית ביאליק בשיתוף עם ממתנדבי הסניף וחולים ומחלימים שהסכימו לתת יד ליוזמה החשובה. הסרט המרגש מתאר את פעילותו הענפה של הסניף לאורך כל ימות השנה ומבטא את החשיבות של אותה פעילות עבור אלה שפוקדים את הסניף ביום יום.

 

בחלק האומנותי של הערב הופיעו הרכבים שונים של צעירי הקונסרבטוריון העירוני של קריית ביאליק בניהולה של הגב' אנה אסף וריגשו את הקהל בשירה ובנגינה בכלים שונים.

ועוד הופיעו הזמר הטנור והחזן בעז דוידוף והפסנתרן גיל נאור במופע של שירים בחמש שפות (איטלקית, לדינו, אידיש, עברית ואנגלית) והסיפורים שמאחוריהם.  היה זה מופע מרגש והגיע לשיאו כאשר הקהל הצטרף  בשירה לפיוט "אנא בכוח" למעין תפילה חזקה וגדולה  ולסיום האופטימי שבשיר "לא נפסיק לשיר".

 

אנו מקווים שהשירה לא תיפסק והפעילות תימשך ככל שיידרש. הודות לכל  האנשים שפותחים את ליבם לעשייה החשובה הזאת.

 

בהזדמנות זאת הוענקו תעודות הוקרה לתלמידים (כיתה ה'3 מבית הספר הבונים) על יוזמה ייחודית של התרמה שקיימו בבית הספר במהלך מבצע הקש בדלת, לאנה אסף ולאומנים בעז דוידוף וגיל נאור, למיכה פרלמוטר, לנציגי מרכז הצעירים, למשה לוזון ולשמעון לוין.

יישר כוח, המשך עשייה פורייה ומבורכת ושפע בריאות לכולם.