לתרומה
חפש
דף הבית
מבזקים

נשיא המדינה, מר שמעון פרס, פתח את מבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן

16.10.12 00:00

מבצע "הקש בדלת" יתקיים ביום שני הקרוב - 22/10/12

יו"ר מבצע "הקש בדלת" לשנת 2012 -2013 הוא דודי ויסמן, נשיא קבוצת אלון

 

נשיא המדינה, מר שמעון פרס, פתח אמש את מבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן - המבצע ה- 52 במספר.

 

הטקס התקיים בהשתתפות הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות; פרופ' אליעזר רובינזון, יו"ר האגודה למלחמה בסרטן;  ליאון רקנאטי, סגן יו"ר האגודה;

דודי ויסמן, יו"ר מבצע "הקש בדלת" ונשיא קבוצת אלון; עילי בוטנר וילדי החוץ; זמרת האופרה רותם סיוון; ילדים שהחלימו מסרטן וכאלה שעדיין מתמודדים ועשרות מתנדבים באגודה למלחמה בסרטן.

 

את הטקס הנחתה מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן.

 

הנשיא פתח את המבצע ואמר כי הוא תקווה שכל עם ישראל יצטרף למלחמה בסרטן. הנשיא הדגיש : "אחת הדרכים לרפא את מחלת הסרטן זו התקווה ואתם המתנדבים מחלצים את החולים מהבדידות התהומית אשר נפלה עליהם ומעניקים להם חום, יחס ותקווה. על כן התנדבותכם כל כך יקרה."

 

במהלך הטקס, ליאון רקנאטי, סגן יו"ר האגודה למלחמה בסרטן העביר את נס מבצע "הקש בדלת" לידי יו"ר המבצע לשנת 2012-2013 דודי ויסמן, נשיא קבוצת אלון.

ויסמן הוסיף: "ברצוני להודות על הזכות הגדולה שניתנה לי לסייע לטובת מטרה זו. יש חשיבות גדולה לתמיכה במחקר, במשפחות ובפעילות העמותה בכל מה שהיא עושה.

כולי תקווה כי גם בשנה כלכלית זו נמשיך להצליח בגיוס התרומות וכולם ירתמו לתרום".

מימין לשמאל: נשיא המדינה, מר שמעון פרס, דודי ויסמן נשיא קבוצת אלון ויו"ר מבצע "הקש בדלת", ליאון רקנאטי , סגן יו"ר האגודה למלחמה בסרטן והילדים שהשתתפו בטקס המרגש. צילום: רפי דלויה.

פרופ' אליעזר רובינזון, יו"ר האגודה למלחמה בסרטן ציין: "השנה שמה האגודה למלחמה בסרטן דגש על פיתוח ומימון פרויקטים לתמיכה וליווי של המחלימים הרבים מסרטן, אשר הודות להתקדמות הטיפולית זוכים לריפוי ולהארכת חיים, מה שלא היה אפשרי בשנים עברו."

לדברי מירי זיו, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן: "מכיוון שכל פעילות האגודה מתבססת על תרומות הציבור ללא מימון ממשלתי, יש חשיבות רבה במיוחד למבצע "הקש בדלת".

אנו קוראים לציבור לפתוח את היד והלב ולתרום לפעילות שבכוחה להציל חיים". 

נשיא המדינה, מר שמעון פרס לוחץ ידיים לילדים שהשתתפו בטקס

צילום: יוסף אבי יאיר אנגל

השמעת בכורה בטקס פתיחת מבצע "הקש בדלת" שבבית הנשיא של שיר שנכתב במיוחד לאירוע זה בביצוע עילי בוטנר וילדי החוץ - אוהד שרגאי, אדר גולד בליווי סקסופון - יוני דרור. השיר נכתב במסגרת תחרות שירים שהכריזה האגודה למלחמה בסרטן בשיתוף עם מגזין הנוער ראש1 ובו נקראו בני נוער בכל רחבי הארץ לכתוב שירים בנושאים של  "תרומה הדדית" וערך ההתנדבות. השיר הנבחר נכתב על ידי שיר גוטליב, בת חמש עשרה וחצי מגבעתיים.

בתמונה: נשיא המדינה, מר שמעון פרס, עילי בוטנר, אדר גולד, אוהד שרגאי ושיר גוטליב.

צילום: רפי דלויה

bul3 לתמונות נוספות