לתרומה
חפש
דף הבית
הודעות הדוברת

"המשט הוורוד" חזר למרינה הרצליה במסגרת חודש המודעות לסרטן השד

22/09/2023

ביום שישי האחרון (22.9)  חגגה מרינה הרצליה את המשט הוורוד המסורתי, אירוע שמציב במרכזו את המאבק בסרטן השד. האירוע, שנערך בשיתוף פעולה של עיריית הרצליה, החברה העירונית לפיתוח תיירות בעיר והאגודה למלחמה בסרטן, הוא חלק מסדרת פעילויות שנערכות במהלך חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד.


המשט כלל חולות ומחלימות שהתאגדו על ספינות במרינה והפליגו יחד אל לב ים. ברגעים מרגשים, נשאו הנשים תפילות לשלום ולבריאות, ובסיומו של המשט, זרקו ורדים למעמקים, כסימן לתקווה ולרפואה.


באירוע השתתפו סירות של מועדוני השיט במרינה הרצליה: יאכטיים, בלו ווייב – תשוט, שיט הולידיי וסיילור בליווי של סקיפרים וסקיפריות שתרמו מזמנם כדי לקחת חלק במשט החשוב ולשמח את משתתפותיו. גם מאיה כץ, מ"מ וסגנית ראש העיר, יו"ר החברה העירונית לפיתוח תיירות בעיר, אשר השתתפה באירוע, בירכה את הנשים לחיים בריאים ורפואה שלמה.


משה בר-חיים, מנכ"ל האגודה למלחמה בסרטן הדגיש כי: "ליוזמת המשט הוורוד השנה נרשמו נשים רבות וזה היה מרגש, אנושי ועוצמתי לראות את כולן לטובת העברת מסרים של החלמה וגילוי מוקדם. אני רוצה להודות לסקיפרים שנרתמו, לעיריית הרצליה, החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה ומרינה הרצליה שביחד עם פעילי האגודה למלחמה בסרטן בהרצליה פועלים לקידום המאבק בסרטן השד".